LETRA E DOREHEQJES E CILA PERLOTI DE BIASIN. 

“Kjo eshte nje faqe e pervojes time profesionale ne Shqiperi qe kurre nuk do kisha dashur ta shkruaja! Kam menduar dhe medituar gjate dhe deshiroj t’ju informoj se duke nisur nga sot nuk do te jem me Trajneri i kombetares sone! Do te ndalem ketu sepse deshiroj te mendoj per te miren dhe rritjen e …

Benzema në iftarin e organizuar në Fatih të Stambollit (Foto)

Futbollisti francez me origjinë algjeriane Karim Benzema i cili luan tek Real Madrid ka marrë pjesë në organizimet e iftarit të zhvilluara në rrugët e rajonit Fatih të Stambollit STAMBOLL (AA) – Futbollisti francez me origjinë algjeriane Karim Benzema i cili luan tek Real Madrid (La Liga) në Spanjë, ka marrë pjesë në organizimet e …

De Biazi vendos, ja si luajmë ndaj Maqedonisë

Shqipëria luan sonte në mbrëmje ndaj Maqedonisë përballjen e parë kualifikuese për Botërorin “Rusi 2018”. Trajneri De Biazi gjatë këtyre ditëve ka provuar skema të ndryshme loje dhe lojtarë të ndryshën në formacion, ndërkohë që sipas “Panorama Sport”, kuqezinjtë pritet ta nisin ndeshjen me formacionin e mëposhtëm. Formacioni i mundshëm: Berisha – Hysaj, Gjimshiti, Mavraj, …